شرکت اتحاد دریایی ایمن

 ارائه کننده خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی،هوایی و زمینی فعالیت خود را از بدو تاسسیس در راستای اهداف از ‍‍‍پیش تعیین شده به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی و فورواردی آغاز نمود.

این شرکت توانسته است به وسیله تحقیق برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و فورواردی ایران در کنار سایر رقبا قرار گیرد.

درباره ما

فعالیتهای عمده ما

حمل و نقل دریایی

به جرات می توان گفت که امروزه بیشترین حجم حمل و نقل بین المللی از طریق کشتی و به صورت دریایی انجام می شود ، قریب به اکثر کشورهای فعال در زمینه صادرات و واردات با بنادر دریایی در ارتباط هستند.

از آنجایی که ما رابطه نزدیکی با اکثر خطوط کشتیرانی داریم لذا می توانیم بهترین خدمات دریایی را با ارائه رقابتی ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

خطوط کشتیرانی برتر 2019

حمل و نقل هوایی

از کوچک تا بزرگ، در سریع ترین زمان، کالای شما را حمل خواهیم کرد.

حمل و نقل هوایی برای محموله هایی با حساسیت زمانی مناسب است.

خدمات حمل هوایی
خدمات حمل ریلی

حمل و نقل زمینی

با توجه به قرار گرفتن کشور ایران در مسیر جاده ابریشم و علاقه تجارایرانی به ارتباط با همسایگان و کشورهای اروپایی از این طریق، ما با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه  خدمات در این سرویس با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت هستیم.

خدمات حمل ریلی

حمل و نقل ریلی

 حمل و نقل ریلی سریع تر از دریایی، ارزانتر از هوایی می باشد.

رسیدن محموله به مکان مناسب در زمان مناسب، از اهداف شرکت اتحاد دریایی ایمن است. تیم متخصص لجستیک و با تجربه شرکت اتحاد می تواند راه حل های کاملی را به شما ارائه دهد.

خدمات حمل ریلی

حمل و نقل چند وجهی

یکی دیگر از تخصص های شرکت اتحاد در حمل و نقل چند وجهی به حمل و نقل اطلاق می شود که ترکیبی است از حمل دریایی / هوایی یا دریایی /  زمینی یا حتی پیچیده ترین نوع آن دریایی / زمینی / هوایی.

توانایی های منحصر بفرد

برخی از مشتریان شرکت اتحاد دریایی ایمن

گروه هلدینگ میهن
شرکت نیلپر
شرکت لامپ پارس شهاب
گروه شرکت های عمرانی
شرکت فولاد مبارکه
شرکت وین ورلد
شرکت لامپ پارس خزر
شرکت فولاد خوزستان
شرکت صنایع برودتی وحید
شرکت برفام
شرکت ایران یاسا
شرکت آلومینیوم اراک
شرکت اروم صنعت
شرکت ایستکول
پیشتاز موتور توس
پیمایش به بالا